Książka i ja

Czytasz?

Premiera „Trafnego wyboru” J.K. Rowling w Polsce

Wrzesień 29th, 2012

"Trafny wybór" - J.K. Rowling - okładka Dlatego też zdecydować się na każdą specjalną Dokument ekspertem przywrócenie której usługa jest łatwo skorzystało z nas. Rozszerzyć również uszkodzenia wody jest konieczne do ustalenia. Jeśli książki były pływające warunek długo, to nie może posiadać dodatkowo szanse na odbudowę i poprawę. Także jeśli ma doświadczenie formy lub wzrost pleśni to nie można przywrócić normalny lub niedoświadczonych osób. Ale jeśli książki są tłumione tylko wtedy możesz dać spróbować osuszyć. Włóż papierowy ręcznik na wilgotnych stron każda książek, tak że nadmiar wilgoci może być namoczone ze wszystkich stron. Używaj tylko najwyższą jakość z papierowym ręcznikiem, który ma wysokie właściwości chłonne. Ciągle się zmienia na ręczniki, kiedy się zupełnie mokre. Włącz fanów i osuszaczy powietrza, tak aby pozostała suszenie stron można zrobić. Książki nie a4re zamknięte lub przechowywane w półce, aż wilgoć całkowicie wyeliminować ze swoich stron, jak również covers.Wet sytuacji Salvage Dokument TipEvery odzyskiwania dokumentu jest inna.

Comments

2 Comments

RSS
  • Oliwka says on: 20 października 2012 at 17:20

     

    Przeczytałam „Casual vacancy” i czekam na „Trafny wybór”, bo powieść zrobiła na mnie duże wrażenie. Poznajemy około 20 bohaterów, na początku wydaje nam się, że możemy ich podzielić na dobrych i złych. Wraz z tokiem akcji widzimy, że każdy ma coś do ukrycia, nikt nie jest krystaliczny. Postacie są wyraziste i prawdziwe. Styl lekki, błyskotliwy i podszyty humorem. Mam nadzieję, że polskie tłumaczenie będzie dobre.

  • Natalia says on: 24 października 2012 at 16:13

     

    Wszyscy obawiają się, przytaczają myśli w stylu: ,,mam nadzieję, że tłumaczenie będzie dobre”. Oczywiście, że będzie. Dlaczego miałoby nie być? Czytałam i uważam, że Rowling świetnie poradziła sobie z tworzeniem realnego świata. Pokazała jak świetnie radzi sobie z ukazywaniem postaci, ludzi, sytuacji. Intryga podszyta jest śmiercią, jak w dobrym kryminale. Wszystko w tej książce gra, nie mogłam się oderwać od pierwszych stron i szczerze żałuję, że już jestem po. Aby zatem załagodzić swój smutek czekam na polską premierę, by jeszcze raz, w ojczystym języku napawać się lekturą. Pozdrawiam !

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

> >