Książka i ja

Czytasz?

„3 za 2″ na fantastykę w Empiku

Wrzesień 17th, 2012

„3 za 2″ na fantastykę w EmpikuCo zrobić z pierwszych działań w poniższym wykazie prac oraz withyounger dzieci. Gdy dziecko dorasta, że ​​lateractivities niech więcej. Jednak należy robi firstones tak długo, jak on je lubi. Rozmawiaj często z malucha. Podczas karmienia, kąpieli, anddressing go, poprosić go o imię i nazwisko lub znaleźć różne obiekty orclothing. Podkreślić, kolorów, rozmiarów i kształtów. Porozmawiaj ze swoim dzieckiem jak czytać razem.

Wskazują na picturesand nazwę, co jest w nich. Kiedy będzie gotowy, poproś go, aby dothe samo. Zapytaj go o jego ulubione części opowieści, andanswer jego pytania o zdarzeniach lub znaków. Naucz malucha za pomocnika, prosząc go, aby findthings. Jak gotować, dać mu garnków i patelni lub measuringspoons do zabawy. Zapytaj go, co robi i odpowiedzieć hisquestions. ?? Cokolwiek robisz razem, porozmawiać o tym ze swoim child.When jesz posiłki, chodzić na spacery, iść do sklepu lub visitthe biblioteki, porozmawiaj z nim. Te i inne działania givethe dwaj z was szansę zapytać i odpowiedzieć na takie pytania jak: "Które kwiaty są czerwone? Jakie są żółte?" "Co jeszcze yousee w ogrodzie?" Zmierz się dziecko, prosząc questionsthat potrzebujesz więcej niż "tak" lub "nie" odpowiedź. Słuchaj swojego dziecka pytania i cierpliwie odpowiedzieć themjust jak cierpliwie. Jeśli nie znasz odpowiedzi na aquestion, mają mu przyłączyć się do ciebie, jak szukać odpowiedzi w Abook. On wtedy zobaczyć, jak ważne książki są jako źródła ofinformation. Twoje dziecko opowiem ci historię. Następnie zadać mu pytania, tłumacząc, że trzeba zrozumieć lepiej. Gdy jest on w stanie, poproś go, aby pomóc w kuchni. Hemight ustawić tabeli lub dekoracji partii cookies. Pierwszy równiarka mogą cieszyć pomaga śledzić prosty przepis. TalkAbout co masz mocowania, co masz gotowania, co helikes jeść i więcej. Zadaj sobie pytanie, czy telewizor jest zbyt wiele. Jeśli tak, włącz offand to mówić!

Comments

5 Comments

RSS
 • ququ says on: 17 września 2012 at 09:46

   

  mala podpowiedz promocja obejmuje wszystkie książki z działu fantastyka i sf :D wiec wystarczy sprawdzić sobie na stronie empiku i tyle :] informacja od sprzedawcy w salonie

  • ja says on: 17 września 2012 at 10:46

    

   na pewno na wszystkie ??? bo z tego co słyszałam to tylko wybrane tytuły :(

   • sunnus says on: 22 września 2012 at 07:14

     

    Na pewno wszystkie. :) Specjalnie poszedłem i spytałem się jednej z miłych dziewczyn. ;) Poza tym, nie ma u nich rozgraniczenia pomiędzy sf i „zwykłą” fantastyką.

 • ququ says on: 18 września 2012 at 09:37

   

  wszystkie z działu fantastyka i sf jak nie wierzysz to zadzwoń sobie do salonu:]

 • yankee says on: 30 września 2012 at 21:42

   

  Ja dziś poszedłem aby skorzystać z promocji. Wziąłem książkę Gaimana i 2 książki Singh Nalini z serii kilkutomowej „W niewoli zmysłów” i „W ogniu uczuć”. Przy kasie zonk, sprzedawca stwierdził, że jedna z książek Singh Nalini niestety nie jest z działu „Fantastyka”. Oburzony stwierdziłem, że to jakaś pomyłka – stały obok siebie, ten sam autor jedna jest kontynuacją drugiej. Bez zrozumienia stwierdzono, że tak ustaliła centrala. Sarkastycznie odpowiedziałem, że pewnie jedna z części Harrego Pottera nie jest z działu literatury młodzieżowej tylko np: z działu Poradników.
  Na stronie empiku książka „W ogniu uczuć” jest w kategorii ROMANS :)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

> >