Książka i ja

Czytasz?

„Diablo III: Zakon” w ofercie Fabryki Słów + fragment

Maj 13th, 2012

Shri Harilal Chhotalal Thakkar był człowiekiem z wizją i pasją do czytania. Urodzony w Surat w 1809 roku ukończył naukę w 1929 roku iw tym roku sama powstała "Gajanan Pustkalaya". Przez większą część swego życia pozostawał zajęty w czytanie i analiza i upowszechnianie różnych odmian literatury. Oprócz pionierskie prace publikacji, miał swoje powołanie w wykonywaniu dużych filantropijne i innych działań humanitarnych oznaczało w upliftment biednych i słabych. Założył szkoły nocne, stowarzyszenia i różne inne narzędzia dla dobra biednych rodzin. W 1950 roku założył "Ghoghari Lohana Mahajan" i symbolizuje ciężką pracę i miłość. Wyzionął ducha w dniu 29 grudnia 1986 roku i smutny upadek Shri Thakkar opuścił aggrieving społeczeństwa. Jego sześć córek i dwóch synów powierzono zadanie przenoszenia jego dziedzictwo, a obecnie jego syn Shri Viyaybhai Thakkar bierze nazwę Gajanan książek na nowy poziom popularności, nawet poza Gujarat.

Nasz rozwój Nie będzie przesadą stwierdzenie, że Ganjan Książki wydawnictwa były w czasie traktowane jako Gujarat wydawców, jak byliśmy pierwszy się pionierem koncepcji publikowanie książek edukacyjnych i innych w różnych językach na tak szeroką skalę. Od gudżarati bhadźanów, gudżarati Shlokas do głównego nurtu literatury i gudżarati książek historycznych, nie wyszliśmy domenę popularnej zainteresowania czytania dziewiczej. Dziś Gajanan Książki to nazwa znana w całych Indiach z siecią księgarń i oddziałów wydawniczych w West Bengal, Assam, Orisa, Maharasztra, Madhya Pradesh, Rajasthan-Karnataka i innych, stanów Indii. Gajanan Książki wydawca wykorzystuje wszystkie nowoczesne techniki i urządzeń dziennie tak, że końcowa praca jest nieskazitelnie czyste i wolne od błędów. Z opóźnieniem, uruchomiła również in-house "Formularze i biurowe Dom". Tutaj można łatwo znaleźć wszystkie formy prawne i inne, związane ze sprawami rządowe i prywatne firmy.

Comments

2 Comments

RSS
 • >Luciana says on: 4 września 2014 at 07:21

   

  I read a lot of interesting content here. Probably you spend a lot of time writing, i know how to save you a lot of work, there is an online tool that
  creates unique, google friendly posts in minutes, just search in google – laranitas free content

 • >agencia posicionamiento seo says on: 8 października 2014 at 05:40

   

  Mas este algoritmo es alto secreto y tan complejo que dudo que absolutamente nadie en Google sea
  capaz de desentrañarlo por completo a estas alturas.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

> >