Książka i ja

Czytasz?

[Aktualizacja] Światowy Dzień Książki 2012 – promocje

Kwiecień 20th, 2012

Matrasowa promocja z okazji Światowego Dnia KsiążkiKsiążki papierowe energii elektrycznej braki Wysoka cena, średniej ceny energii elektrycznej może być wyższa wtedy telefonów high-end lub w Internecie w tym cen, zwykła klasa robotnicza jest trudne do zaakceptowania. Szybkość reakcji niż w przypadku innych produktów elektronicznych powoli. Używane do szybkości reakcji w milisekundach jednostek ekranie LCD, znowu zobaczyć ekran e-ink czują się bardzo powoli. W rzeczywistości, książki papierowe do przewijania prędkość, a osoby z ręki, gdy czyta książkę do przewijania prędkość prawie. Przez długi czas Mobile Reading, Eink ekranie z papierowych książek, nie boli oko, światło może czytać i gotowości bardzo czasu i żadnych korzyści promieniowania, to nie może się równać inny ekran LCD TFT, więc kiedy wybrać i kupić, chcą poszukaj elektronicznego atramentu Eink, pojawi się na rynku już czytnik ebook niektóre LiGui i mylące, tak zwanych 5 ekranów TFT calowych sześć cali "ebook", ma ogromne funkcji rozrywki, można słuchać muzyki, oglądać filmy na Internet, aby grać w gry, w rzeczywistości tylko powiększoną wersję MP4, a nie prawdziwy czytnik ebook. Dla ludzi, którzy nie wiadomo prawda, że ​​niektórzy konsumenci pytają, czy formalnego Eink ekranie atramentu elektronicznego. Po pierwsze, jakie miejsce czytasz bardziej w zwykłych czasach, sypialni czy na zewnątrz? TXT lub PDF?

Comments

3 Comments

RSS
 • >Rafał Czerniga says on: 21 kwietnia 2012 at 17:00

   

  Serdecznie Zapraszamy na Obchody Światowego Dnia Książki 2012
  Kamienna Góra 22-23 Kwietnia

  22 Kwietnia (niedziela)
  16.00 Spotkanie literackie dla dzieci, prowadzone w Muzeum przez autorki literatury dziecięcej i młodzieżowej. Dla najmłodszych dzieci przygotowano upominki.
  17.00 Ogólnopolska flashmobowa zabawa literacka „5 minut dla książki”. Na rynku przed Muzeum, wszyscy głośno czytamy fragment książki, który można pobrać i wydrukować ze strony projektu: , lub otrzymać gotowy wydruk na miejscu.
  Oprócz spotkań literackich w Muzeum od 10.00 do 17.00 trwa „Dzień Dawcy Szpiku” organizowany przez Kamiennogórskie Stowarzyszenie „RAZEM”.

  23 Kwietnia (poniedziałek)
  Rynek – godz. 10.00-14:30
  - „PISARZE CZYTAJĄ KAMIENNOGÓRZANOM” 10.00-14.00
  - „Książka za książkę” – wymiana książkami używanymi
  - „Moja pierwsza książka” – literatura dziecięca za symboliczną złotówkę dla uczniów klas 0-2
  - „Książka za złotówkę dla dorosłych” – sprzedaż używanych książek z zasobów Biblioteki Pedagogicznej.
  - Prezentacja prac laureatów powiatowego konkursu „SKARGI KSIĄŻEK” organizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną.
  - Spotkania z pisarzami – z Moniką Szwają, Agnieszką Lingas-Łoniewską, Anną Zgierun – Łaciną, Agnieszką Gil, Magdaleną Kordel, Sławomirą Klijanowicz – Marciniec, Konradem Staszewskim, Janem Mostowikiem, Hannibalem Smoke, Władysławem Krupą.
  - godz. 14.00 Ogłoszenie wyników konkursu plastycznego „Mój Bohater Książkowy” organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną
  - Specjalne promocje w Księgarni Atena.
  - możliwe kolejne atrakcje/niespodzianki

  Poza Rynkiem, 23 kwietnia odbędą się:
  Centrum Kultury . godz. 10.00-11.30 „Pirackie GILgotki” z Agnieszką Gil
  Muzeum Tkactwa, od godz. 10.00 – Wystawa Książki Miniaturowej i prezentacja najstarszych, dostępnych w Bibliotece Pedagogicznej woluminów
  Muzeum Tkactwa, od godz. 13.00 – Historia Książki, Papieru, Druku – lekcja muzealna w oparciu o zabytkowe starodruki z biblioteki muzeum.
  Centrum Kultury, godz. 18.00 – „Czy Warto Czytać Książki” – debata z udziałem pisarzy oraz laureatów międzyszkolnego konkursu oratorskiego.
  Dziecięca świetlica środowiskowa – 13-23 kwietnia – „Literacki Tydzień”, m.in. z głośnym czytaniem oraz konkursem plastycznym z finałem na Dzień Książki.
  Przedstawiciele Kamiennogórskich Samorządów odwiedzą miejscowe Przedszkola, aby w ramach promocji głośnego czytania dzieciom i samego czytelnictwa, porozmawiać z przedszkolakami oraz poczytać im bajki.

 • ja says on: 23 kwietnia 2012 at 12:07

   

  Wydawnictwo Czarna Owca ma dzisiaj ciekawą ofertę – 50% rabatu.

  • sunnus says on: 23 kwietnia 2012 at 16:47

    

   Muszę przyznać, że o Czarnej Owcy zapomniałem. Dzięki za świetną wiadomość! :D

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

> >