Książka i ja

Czytasz?

Pottermore otwarty dla wszystkich!

Kwiecień 15th, 2012

Logo PottermoreAby korzystać z tego samego tuszu elektronicznego ekranu Eink, ebook, Każdy producent w rozwoju oprogramowania i sprzętu w celu określenia wytrzymałości szarą skalę i rzeczywisty efekt wyświetlania, w tym samym czasie na ekranie białym stopnia (Whitness) może mieć również różnice. Tak zwany biały stopnia jest wrażenie ekranie gatunku Autor jest eBook reader fanów, a on spędza większość czasu, aby badania oprogramowania czytnika eBook, czytać PDF na Kindle Fire lub iPad, możemy potrzebować konwertera PDF oprogramowania Mac rozwiązać problemy formatach. Miłośnicy książek. Każdego dnia można spotkać wielu ludzi, którzy w metrze z telefonu komórkowego, urządzeń PSP do czytania, więc może to boli oczy, czytania przez długi czas może pogłębić krótkowzroczność lub kilka innych chorób oczu. Jeśli zmienił się w papierowych książek prąd słów, może skutecznie chronić oczy. Ale z drugiej strony, i na czytanie metra, największe szkody nie jest z ekranem LCD TFT, ale na ekranie trzęsie. Więc sugerują, że nie czytają w metrze.

Comments

3 Comments

RSS
 • Klaudia says on: 22 kwietnia 2012 at 20:30

   

  zarejestrowałam się już na pottermore.com ale nie mogę się zalogować. Ciągle wyskakuje mi bład: „źle wpisałeś login lub hasło”. Więc zmieniłam hasło i znowu wyskoczył mi błąd. ;<
  O co chodzi ?

  • sunnus says on: 23 kwietnia 2012 at 16:52

    

   Hm… Czyli dostałaś wiadomość aktywacyjną na podany podczas rejestracji adres e-mail? Bo z tego co widzę, to żeby zmienić hasło, trzeba wcześniej aktywować konto.

 • szudastego_szuda_go says on: 8 sierpnia 2012 at 21:27

   

  Nie mogę się wgl zalogować! nie dostalem nawet e-maila rejestracyjnego o co chodzi? ciagle wyskakuje mi ze zle podalem haslo\username o co chodzi prosze o pomoc!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

> >