Książka i ja

Czytasz?

[Recenzja] „Równoumagicznienie” – Terry Pratchett

Styczeń 1st, 2012

"Równoumagicznienie" - Terry Pratchett - okładkaDla matek, spróbuj wizytówkę, która brzmi: "Mama Time Out" lub "Limit czasu", bo kiedy mama potrzebuje przerwy. Dostosowanie themessage celu dopasowania do grupy docelowej, ale każdy ma "te" chwile, kiedy chcą, aby świat odejść.

Witryna HP zawiera takie rzeczy jak ramki na zdjęcia drukowane na kartach i pomysłów jak "Moja rodzina" arkuszach lub broszur z podpowiedzi do pisania własnej historii rodzinnej, i "My Trip" arkusze nagrać wspomnienia z wakacji. Zastosuj ten sam pomysł tworzenia własnych kartek identyfikacyjnych dziecka, pozostawiając miejsce na zdjęcie i odciski palców, a to pyta o podstawowe informacje, takie jak imię i nazwisko, wzrost, waga, włosów i Kolor oczu.

Zaprojektuj drzewo genealogiczne dla odbiorców, aby dodać swoje dane. Możesz albo narysować drzewo, używać clipartów drzewo, lub użyj linii do reprezentowania gałęzie drzewa. Jestem pewien, że można wymyślić wiele innych sposobów wykorzystujących procesor drukarki i słowa! Zawsze pamiętaj - nie jest rozwiązaniem reklamowe na każdą kieszeń. Lub jej brak! Szczęśliwy promowanie O autorze: Donna Turello jest autorem "Wszystko, co musisz Knowto Rozpocznij Święty pisanie listów biznesowych".

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

> >