Książka i ja

Czytasz?

„Kiedy w końcu udam się do Hogwartu?” – czyli kłopoty z premierą Pottermore

Listopad 7th, 2011

Niebieski Parasol To jest dla dzieci ?? powieść, która opowiada historię Biniya, którzy wymiany jej pazur lamparta naszyjnik na pięknym niebieskim parasolem. Ona mieszka w biednej wiosce, gdzie najbogatszym człowiekiem jest sprzedawca, który ma stary zniszczony sklep bez lodówki utrzymanie butelek Coca Cola. W związku z tym, że staje się sławna za posiadanie niebieski parasol. Pewnego dnia parasol znika. Kilka dni później, sprzedawca pokazuje do mieszkańców swojego nowego czerwony parasol, ale mieszkańcy później sobie sprawę, że parasol jest ukradł parasol i że został barwione na czerwono. Sklepikarz ?? s obraz jest nadszarpnięta, ale Biniya daje parasol do sklepikarza i dostaje w zamian naszyjnik niedźwiedź pazur. W filmie o tej samej nazwie Narodowy zdobył nagrodę dla najlepszego filmu Dziecka.

Zuzanna ?? Siedem Mężowie Jak sama nazwa wskazuje, to opowiada historię Susanna. Ona tęskni za miłością i żeni 7 razy, ale ona zabija wszystkich swoich mężów jak wszyscy cierpieli z fatalną wadę. Książki te i inne są dostępne w księgarniach, sklepach internetowych i książek. Jeśli kupisz książek online, pojawi się jego książki na stopy dyskontowe.

Comments

One Coment

RSS
  • Krzysie.93 says on: 10 grudnia 2011 at 14:15

     

    Jest grudzień, a strona dalej nieaktywna – furii można dostać, zrobili kolejną ankietę w insiderze dotyczącą e-booków i informacji o nas z jakiego kraju jesteśmy i czy jesteśmy beta-testerami lub nie, później odpowiadamy na kolejne pytania, a na końcu jest odpowiedź że dziękują za pomoc w ulepszaniu witryny. pfff…
    Ja już chcę pottermore :D

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

> >