Książka i ja

Czytasz?

Assassin’s Creed: Bractwo – kolejna książka o Ezio

Maj 19th, 2011

Tutaj ebook, nie ebook, ebook ...! Jeśli ... posiadało komputer byłoby pełne książki. Moja skrzynka odbiorcza ... z oferty do sprzedaży książki, publikują książki, piszą ... dostać brudne Tutaj ebook, nie ebook, wszędzie ebook! Jeśli OldMcDonald posiadało komputer byłoby pełne książki. Moja skrzynka odbiorcza iscrammed z ofertami sprzedaży książki, publikuje książki, pisać książki i dostać obrzydliwie bogaty książki sprzedaży w internecie. Wszystko, isrequired jest zakup ebook jakiegoś guru i nauczyć się jego lub heramazing tajemnicy. I nie może być guru ale byłem rolnikiem. IKnow co trzeba uważać wkracza, kiedy crossthe podwórze. To jest dokładnie to, co większość z tych ofert są fullof i tylko "brudne" będziesz get.You rozważa zaangażowanie się w marketingu ininternet raz pierwszy. Oznacza to, że jesteś "początkujących". Nie knowhtml z poczty elektronicznej.

Comments

4 Comments

RSS
 • >Olej says on: 22 lipca 2011 at 22:39

   

  Jeśli tłumaczenie jest już zakończone to po co czekać???? Renesans Już przeczytałem 2 razy i teraz mam chęć na Bractwo I mam pytanie Kiedy dokładnie jest Premiera ??

  • sunnus says on: 24 lipca 2011 at 19:15

    

   To nie jest tak, że wydają sobie kiedy chcą, może na jesieni sprzedaż książek jest lepsza, a po drodze na pewno mają jeszcze coś innego do wypuszczenia na naszym rynku. Czyli w tej chwili możemy mówić jedynie o jesieni. ;)

 • Jasper says on: 8 grudnia 2011 at 15:06

   

  Powiedzcie mi jedną rzecz – która to pierwsza część, w ogóle z książek, a które kolejne? Bo nie chce kupić drugiej części przez przypadek, a potem brać się za pierwszą. -.-

  • sunnus says on: 8 grudnia 2011 at 23:35

    

   Kolejność książek jest taka jak kolejność gier, czyli najpierw czytasz „Renesans” (wiem, tytuł może mylić, ale chodzi tu o AC II), a następnie „Bractwo”. :]

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

> >